Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  Adiniz Soyadınız *

  E-POSTA ADRESİNİZ *

  Mesajınız

  Halil Şevki Kara

  SNH, 1996 yılında inşaat sektörü içinde büyük ve önemli farklar yaratacağından emin olunarak çıkılan bir yol olmuştur.

  Çıkılan yolu anlamlı kılanın yol değil yolcu olduğuna duyulan inançla, her zaman daha iyisini yapmaya çalışan, kendini geliştiren, yapmış olduğu işlerle anılan ve kaliteden asla ödün vermeyen ilkeli duruşu ile bugün yüzlerce insanı bünyesinde barındıran büyük bir aileye dönüşmüştür.

  SNH olarak 25 yıldır, tüm çalışma arkadaşlarımızla hizmette ve üretimde kaliteden ödün vermeden yol almış olmamız ve bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri ile hareket etmemiz bizi, tüm paydaşlarımız ve müşterilerimiz nezdinde ayrı bir yere konumlandırmıştır.

  Yılların getirdiği tecrübemiz ile bilgi birikimimiz el ele verdiğinde her işin üstesinden geleceğimize inancımız tamdır. Bünyemizde bulunan genç, yetenekli, tecrübeli ve kendilerini SNH ailesinin bir parçası olarak gördüğümüzden en ufak bir şüphesi dahi bulunmayan çalışma arkadaşlarımız kurumumuzun en önemli hazinesidir.

  25 yıllık şirket geçmişimizde alınmış kararlar ve bunların getirdiği müspet ya da menfi sonuçlar şirketimizin bugünlere gelmesinde önemli rol oynamış ve tüm bunlardan oluşan kurumsal hafızamızın çok önemli bir parçası olmuştur.

  Önümüzde daha çok uzun bir yol olduğunun bilinci ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güvenilir olmak ve kaliteden ödün vermemek vazgeçilmez hedeflerimiz olacak. Şirketimiz mevcut vizyoner ve girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini koruyacak ve daha pek çok önemli işe imzasını atacaktır.

  >
  HAKKIMIZDA

  Tarihçe

  HAKKIMIZDA

  Misyon

  HAKKIMIZDA

  Değerler

  HAKKIMIZDA

  Makine Parkı